Červen 2013

Bobík-VIZITA

28. června 2013 v 13:04 VIZITY

VIZITA

Bobík

Přezdívka: Bobíček,Bobatko

Co je: Zakrslý králík

Pohlaví: Kluk

Majitel: Natálie Marie Hyklová

(Bobíček je bohužel už po smrti v nebi ✝)


Dvojčátka

24. června 2013 v 9:09 Zvířecí Svět
Tak tady jsou naše křeččí dvojčátka!Nejsou sladká?
Matka a otec dvojčátek-
Matka:Bublinka
Otec:Lukáš

Fotka se načítá

Jerry

18. června 2013 v 11:13 Zvířecí Svět

Fotka se načítáVenčení+Koupání

Dneska jsem byla s Morčátkem Jerry a bráchou Filipem venku.Skusila jsem Jerryho pustit do trávy aby žral,ale on utíkal ale potom se sklidnil(To bylo před obědem).

Po obědě jsi bráška vymyslel že Jerryho vykoupeme.Tak jak chtěl tak se stalo,po obědě jsme napustili dětskou vaničku a vykoupali jsme Jerry.(Jerrymu se doufám trochu ulevilo,protže u nás bylo 30 stupňůÚžasný)Ale konečně co bráška udělal poprvé(SKORO POPRVÉ) uklidil vaničku a to co bylo v ní.Bez komentářů.

Jerry je teď spokojený.I bráchaNerozhodný

Fotka se načítá Vloženo-17.6. 2013
Sisi+Bublinka

7. června 2013 v 16:33 | Naty |  Novinky

Sisi

Dne 6.6 2013 mi zemřela Sisi(Morčátko)byla moje oblíbenáPlačícíSisi je teď už v hrobečku bylo mi jí blbé dát někam jinam.Měla jsem jí skoro 1rokZamračenýnikdo neví co se jí stalo,ale teď jí už nic nebolí a už se netrápí.Bude mi moc chybět,ona,její pískání a i to ostatní měla a mám jí moc ráda.Ještě včera byla pochovana. ZBOHEM SISI

+

Bublinka

Dne 10.6 2013 mi zemřela křečice Bublinka kterou zabil její partner LukášPlačící.Já už toho mám dostKřičící,ale život s přírodou je někdy krutý.Přesto všechno co mi Bublinka udělala tak jí mám a dubu ji mít ráda furtUsmívající se.Na svět přivedla 10 potomků,možná i více.Díky ti Bubli.

ZamračenýPlačícíMlčící